Wykończenia wnętrz Wrocław telefon mail do firmy TAFLA wykończenia wnętrz

 

Wykończenia wnętrz, mieszkań i domów we Wrocławiu - nasze realizacje czynią z nas ekspertów

Oferujemy wykończenia wnętrz, układanie glazury, montaż paneli we Wrocławiu i okolicach. Dobry kafelkarz firmy TAFLA gwarantuje najwyższą jakość i atrakcyjne stawki. Realizujemy pełny zakres wykończenia wnętrz: kafelkowanie, malowanie ścian i sufitów, układanie paneli podłogowych, zabudowę poddaszy, ścianki działowe, adaptacje instalacji wodnej i elektrycznej.

Wykończenia wnętrz we Wrocławiu będą łatwe

W zakładce OFERTA znajdziesz opisany zakres naszych usług wykończeniowych dla Ciebie, każdy zakres usług z objaśnieniami, a już teraz możesz się dowiedzieć, że czekają Cię same korzyści, kiedy wybierzesz profesjonalną ekpię wykończeniową TAFLA:

  • zanim zaczniemy prace, Ty dostajesz pisemną gwarancję ich jakości
  • remont Twojego mieszkania we Wrocławiu lub okolicach będzie prowadzony przez jeden podmiot odpowiedzialny - koniec telefonów od każdego fachowca po kolei, koniec pilnowania poszczególnych wykonawców
  • gładkie i równe powierzchnie ścian i podłóg - to owoc doświadczenia i stawiania na pierwszym planie zawsze najwyższej jakości wykonania
  • wykonujemy wykończenia wnętrz mieszkań i remonty we Wrocławiu na małych i dużych powierzchniach, a każde zlecenie traktujemy z najwyższą starannością.

Remont we Wrocławiu czy wykończenie mieszkania - jakie są różnice?

Główne różnice pomiędzy remontem a wykończeniem wnętrza mieszkania, domu, biura polegają na zakresie prac, które trzeba wykonać, aby osiągnąć oczekiwany efekt wykończenia wnętrza.

We Wrocławiu jest wiele starych lub zabytkowych kamienic oraz bloków mieszkalnych z okresu budownictwa z wielkiej płyty. Wnętrza w takich budynkach zostały już dawno wykończone, a obecnie można jedynie mówić o  ich remoncie lub przebudowie.
Prace wykończeniowe we Wrocławiu

Najczęściej kojarzą się one z nowo budowanymi obiektami i lokalami oddawanymi dopiero do użytkowania. Stan deweloperski, czyli najczęściej stan surowy zamknięty oraz ułożone instalacje, tynki i posadzki wymagają szeregu prac wykończeniowych. Tutaj jeszcze nie ma co remontować. W mieszkaniach we Wrocławiu do wykończenia wnętrz pozostaje najczęściej ułożenie glazury, ułożenie podłogi z paneli, deski albo z płytek ceramicznych, nałożenie gładzi gipsowej na ściany, malowanie  ścian i sufitów lub tapetowanie, a często również zabudowa poddasza i gruntowne wykończenie wnętrza łazienki czy kuchni.

Wielu Klientów pyta się, czy trzeba szukać osobnego wykonawcy do prac wykończeniowych a osobnego do prac remontowych. Na ogół nie trzeba, gdyż zakres prac jest zbliżony lub wręcz identyczny i sporadycznie zdarza się, że dana firma wykona gładzie gipsowe ale nie ułoży paneli podłogowych. Przy wyborze wykonawcy najważniejsza jest sprawdzona jakość prac wykończeniowych i o tym należy przede wszystkim pamiętać, wybierając wykonawcę wykończenia wnętrz Wrocław.

Autor: TAFLA wykończenia i remonty