Wykończenia wnętrz Wrocław telefon mail do firmy TAFLA wykończenia wnętrz

 

Arkady Wrocławskie - z widokiem na więcej

Nowe mieszkania do wykończenia na osiedlu Arkady Wrocławskie

Arkady Wrocławskie - wykończenia nowych mieszkań

Dobiegają końca kolejne inwestycje mieszkaniowe na osiedlu Arkady Wrocławskie przy ulicy Zakładowej i Rychtalskiej we Wrocławiu. W części budynków prowadzone są ostatnie etapy wykończeniowe oraz porządkowanie terenów zewnętrznych. W 16-piętrowej wieży od strony rzeki Odry stopniowo montowane są balustrady balkonowe na najwyższych kondygnacjach.

Z przyjemnością informujemy, że w ramach prac wykończenia wnętrz mieszkalnych realizujemy kolejny projekt we Wrocławiu właśnie przy ulicy Zakładowej. Jest to znakomicie położona kawalerka na wysokiej kondygnacji, z pięknym widokiem na panoramę miasta i dalej, na górę Ślężę.

Zmiany w instalacjach zostały już wykonane, sufity i ściany pokryte są gładką jak TAFLA :) szkła gładzią gipsową, a w łazience dobiegają końca prace glazurnicze. Dalszy etap wykończenia tej przytulnej kawalerki to malowanie ścian, montaż wyposażenia łazienki oraz olejowanych paneli podłogowych na wysoki połysk.

Najwększym wyzwaniem w tej nie największej inwestycji było rozplanowanie przebiegu kanalizacji w łazience, ponieważ deweloper nie rozprowadził kanalizacji ani podtynkowo, ani natynkowo. Jednocześnie wykonane zostały przez dewelopera podejścia wody ciepłej i zimnej.

Czekając na wykończenie mieszkania w Arkadach Wrocławskich - nowy etap osiedla

W porozumieniu z inwestorem przeprowadzone zostały podejścia umywalki pod kabina prysznicową, i ścianką działową. Niewielka korekta podejść wody umywalki wystarczyła, by zmieścić szeroka wygodną umywalkę 80-centymetrową. Tak wykończona łazienka we Wrocławiu z pewnością będzie komfortowym elementem każdego mieszkania. Od siebie zaproponowaliśmy dodatkowe gniazda elektryczne w obrębie umywalki, przeniesione ze ściany frontowej, gdzie znajdzie się lutro, na boczną, po prawej stronie umywalki.

Zdjęcia już wkrótce, kolejne terminy się dopełniają, a my z przyjemnością wrócimy na to pozytywne osiedle.