Wykończenia wnętrz Wrocław telefon mail do firmy TAFLA wykończenia wnętrz

 
20 Lut
Autor: TAFLA wykończenia
wyburzenie-ściany-działowej-przy-wyburzeniu

W trakcie prac wykończeniowych we Wrocławiu większość mieszkań odbieranych od dewelopera nie jest poddawana dodatkowym zmianom układu pomieszczeń. Jeżeli są jakieś adaptacje względem pierwotnego projektu od dewelopera, najczęściej dotyczą one rozmieszczenia podejść wody i kanalizacji w łazience bądź kuchni, oraz zmiany lokalizacji gniazdek TV w pokoju dziennym.

Więcej
09 Gru
Autor: TAFLA wykończenia

Jakie materiały budowlane i dekoracyjne są najczęściej wybierane do wykończenia mieszkania we Wrocławiu? Kiedy warto zdecydować się na posadzkę z płytek, a kiedy możemy spokojnie cieszyć się widokiem podłogi drewnianej. Czy ogrzewanie podłogowe oznacza rezygnację z paneli podłogowych? Dlaczego tynk od dewelopera warto wykończyć gładzią gipsową. Na te i podobne pytania postaramy się odpowiedzieć w tym artykule.

Więcej
05 Gru
Autor: TAFLA wykończenia i remonty
Kabina prysznicowa z odpływem liniowym - łazienka w bloku

Czy można wykonać kabinę prysznicową z odpływem liniowym w posadzce w łazience w bloku od dewelopera, czyli jak zachować swój styl wykończenia wnętrz w warunkach budynku wielorodzinnego.

Więcej
27 Maj
Autor: TAFLA wykończenia i remonty

We Wrocławiu co roku oddaje się do użytku kilka tysięcy mieszkań,domów jednorodzinnych, domów bliźniaków czy w zabudowie szeregowej. Wykończenie domu, bliźniaka czy w zabudowie szeregowej różni się nieco zakresem prac od wykończenia wnętrza mieszkania czy apartamentu w budynku wielorodzinnym.

Więcej
06 Mar
Autor: TAFLA wykończenia i remonty
Szklana mozaika w kuchni

Dobre wykończenie wnętrza kuchni jest kluczowe, gdyż to właśnie w kuchni spędzamy bardzo dużo czasu. Stąd jakość i solidność prac wykończeniowych ma ogromne znaczenie. Prace kuchenne wymagają powierzchni odpornych na wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia. Doskonałym rozwiązaniem są płytki gresowe, wykorzystywane zarówno do wykończenia posadzek jak i ścian w kuchni.

Więcej