Wykończenia wnętrz Wrocław telefon mail do firmy TAFLA wykończenia wnętrz

 
24 Cze
Autor: TAFLA wykończenia
Wykończenia wnętrz - malowanie - Wrocław

Malowanie sufitów to ważny element podczas prac wykończeniowych. Pozornie prosta czynność może poprawić lub pogorszyć ogólne wrażenie z realizowanego wykończenia mieszkania we Wrocławiu, czy w jego okolicach. Dlatego ważny jest wybór odpowiedniej jakości farby sufitowej. W tym artykule postaramy się przybliżyć kilka praktycznych porad odnośnie malowania sufitów.

Więcej
20 Lut
Autor: TAFLA wykończenia
wyburzenie-ściany-działowej-przy-wyburzeniu

W trakcie prac wykończeniowych we Wrocławiu większość mieszkań odbieranych od dewelopera nie jest poddawana dodatkowym zmianom układu pomieszczeń. Jeżeli są jakieś adaptacje względem pierwotnego projektu od dewelopera, najczęściej dotyczą one rozmieszczenia podejść wody i kanalizacji w łazience bądź kuchni, oraz zmiany lokalizacji gniazdek TV w pokoju dziennym.

Więcej
09 Gru
Autor: TAFLA wykończenia

Jakie materiały budowlane i dekoracyjne są najczęściej wybierane do wykończenia mieszkania we Wrocławiu? Kiedy warto zdecydować się na posadzkę z płytek, a kiedy możemy spokojnie cieszyć się widokiem podłogi drewnianej. Czy ogrzewanie podłogowe oznacza rezygnację z paneli podłogowych? Dlaczego tynk od dewelopera warto wykończyć gładzią gipsową. Na te i podobne pytania postaramy się odpowiedzieć w tym artykule.

Więcej
05 Gru
Autor: TAFLA wykończenia i remonty
Kabina prysznicowa z odpływem liniowym - łazienka w bloku

Czy można wykonać kabinę prysznicową z odpływem liniowym w posadzce w łazience w bloku od dewelopera, czyli jak zachować swój styl wykończenia wnętrz w warunkach budynku wielorodzinnego.

Więcej
27 Maj
Autor: TAFLA wykończenia i remonty

We Wrocławiu co roku oddaje się do użytku kilka tysięcy mieszkań,domów jednorodzinnych, domów bliźniaków czy w zabudowie szeregowej. Wykończenie domu, bliźniaka czy w zabudowie szeregowej różni się nieco zakresem prac od wykończenia wnętrza mieszkania czy apartamentu w budynku wielorodzinnym.

Więcej