Wykończenia wnętrz Wrocław telefon mail do firmy TAFLA wykończenia wnętrz

 

Wykończenia na odległość

Jesteś daleko do Wrocławia? Dzwonisz z Katowic, a może ze Szwecji, Niemiec, Szwajcarii, USA czy Wielkiej Brytanii? Chcesz zlecić wykończenie mieszkania we Wrocławiu, ale nie możesz być na miejscu zbyt często, a może wcale? Chcesz przygotować mieszkanie dla dziecka, które studiuje we Wrocławiu? TAFLA to najlepszy adres. Dobrze trafiłeś, bo firma TAFLA wykończenia specjalizuje się w zleceniach na odległość.

Posiadamy rozległe doświadczenie w realizacji wykończenia mieszkań i domów dla naszych Klientów, którzy nie mieszkają na stałe we Wrocławiu. Zrealizowaliśmy wykończenia mieszkań dla osób przebywających na stałe np. w Szwajcarii, w Niemczech, USA czy w Szwecji, ale też dla Klientów, którzy mieszkają w odległych miastach w Polsce – np. z Przemyśla, Warszawy, Bydgoszczy, i którzy nie mogli dojeżdżać na miejsce, by osobiście doglądać postępu prac.

Dzięki naszemu doświadczeniu, umiemy w porę rozpoznać takie punkty w zakresie prac, które będą wymagać większej ilości ustaleń, i ustalamy detale do momentu, aż Klient wie, że realizacja będzie dokładnie odpowiadać jego potrzebom i oczekiwaniom.

Dzięki przemyślanym sposobom planowania zakupów, umiemy tak poprowadzić proces doboru, zakupu i transportu materiałów budowlanych, by nie powstawały zbędne przestoje, ale też by po zakończeniu prac nie pozostał Państwu zbędny magazyn worków i puszek. Żadnego marnotrawstwa.

Dzięki rzetelności i uczciwej relacji do Klienta, potwierdzonej wieloma opiniami i referencjami, krok po kroku realizujemy wykończenia wnętrza mieszkania czy domu we Wrocławiu lub okolicach. Konsekwencja w dbaniu o najwyższą jakość usługi i obsługi daje efekty w postaci dobrze wykończonego mieszkania pod klucz i bezstresowego przebiegu realizacji zarówno dla Państwa jak i dla nas.

Jaki zakres prac wykończeniowych można zlecić firmie TAFLA na odległość?

Realizujemy kompleksową obsługę dla osób nie mieszkających na stałe we Wrocławiu lub np. pozostających w podróżach służbowych (rezydenci turystyczni, obsługa ruchu lotniczego, trenerzy i szkoleniowcy). Zakres naszych usług wykończeniowych obejmuje:

Wiele osób przed podjęciem współpracy przy wykończeniu mieszkania pyta nas - Czy można sprawnie i dobrze zrealizować prace wykończeniowe na odległość?. Odpowiadamy zawsze, że oczywiście można, wystarczy znaleźć doświadczonego wykonawcę, który przejmie na siebie planowanie prac, przewidywanie punktów do dyskusji i proponowanie Klientowi kilku rozwiązań do wyboru – uwzględniając fakt, że inwestor jest daleko od miejsca inwestycji. Wtedy prace przebiegają sprawnie i płynnie.

Na bieżąco prowadzimy ewidencję zdjęciową z miejsca prac wykończeniowych i dzięki najnowszym technologiom stale aktualizujemy zdjęcia lub potrzebne rysunki przez dowolne kanały internetowe:

  • pocztą elektroniczną
  • komunikatory np. WhatsApp
  • Facebook
  • Instagram
  • Dropbox

Serdecznie zapraszamy do współpracy z firmą TAFLA wykończenia i remonty. W razie dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.