Wykończenia wnętrz Wrocław telefon mail do firmy TAFLA wykończenia wnętrz

 
wykończenia mieszkań Wrocław

Płytki ceramiczne, kafelki, glazura, terakota, kamień. Dobry kafelkarz zaoferuje wiele sposobów na wykończenie posadzki. Doświadczenie i staranność gwarantują dobry efekt na długie lata.

wykończenia wnętrz Wrocław

Kominek w salonie? Oczywiście. Dobrze podłączony i ładnie wykończony wniesie wiele ciepła do Twojego domu. Dosłownie.

Wykonywanie instalacji wodnych, kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania

Realizujemy usługi hydrauliczne w pełnym zakresie. Adaptacja i wymiana instalacji wodnych i c.o. w mieszkaniach nowych deweloperskich oraz w budynkach starszych. Przenoszenie podejść wodnych i grzejników.

Wykonywanie instalacji wodnych, kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania

Folie grzewcze na podczerwień - infrared - to doskonały sposób na ogrzewanie mieszkania, domu, biura. Żadnych rur, kucia, zalewania. Wystarczy gniazdko z prądem. Rewelacyjne jako ogrzewanie podłogowe pod panele, ogrzewanie ścienne lub sufitowe.

gładzie jako wykończenia wnętrz Wrocław

Nałożenie gładzi gipsowej na ściany i sufity zapewni gładką powierzchnię i elegancki wygląd. Wykonywanie gładzi gipsowych to nie tylko moda.

Wrocław remonty

Potrzebujesz ściankę działową, zabudowę wentylacji, a może wykończenie poddasza? Przygotujemy Twoje wymarzone wnętrze.

Pomalowanie ścian i sufitów mieszkania farbą wieńczy dzieło budowy lub remontu mieszkania, czy to we Wrocławiu czy w okolicach. Starannie nałożona farba ozdobi Twoje wnętrza na lata, dlatego malujemy precyzyjnie, czysto i szybko.

Zapoznaj się z cennikiem usług, zadzwoń i zostań naszym Klientem! Zapraszamy do składania zapytań o wycenę. Wystarczy zadzwonić! Ceny ustalamy indywidualnie, w zależności od rodzaju i ilości prac wykończeniowych.

Kolor, faktura drewna, łatwość i szybkość montażu w rękach fachowców od układania i montażu paneli, zamienią betonową posadzkę w przytulne wnętrze Twojego domu.

Masz dość odgłosów sąsiada zza ściany? A może w nowym mieszkaniu chcesz w spokoju ćwiczyć grę na instrumentach? Zapewnij sobie komfort ciszy. Skorzystaj z technologii wyciszenia dźwięków podczas realizowanego wykończenia wnętrz. Oferta dotyczy wyłącznie wykończenia mieszkań ze stanu deweloperskiego.