Wykończenia wnętrz Wrocław telefon mail do firmy TAFLA wykończenia wnętrz

 

Zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych, sufity podwieszane

Potrzebujesz ściankę działową, zabudowę wentylacji, a może wykończenie poddasza? Przygotujemy Twoje wymarzone wnętrze.


Zabudowa z płyt g-k, czyli gipsowo-kartonowych to szybka i sprawdzona technologia prac budowlanych i remontowo-wykończeniowych, bardzo popularna we Wrocławiu i okolicach. Dzięki płytom gipsowo-kartonowym w krótkim czasie stawia się ścianki działowe czy elementy oddzielające różne funkcje jednego pomieszczenia. Płyty gipsowo-kartonowe to niezastąpiona pomoc przy pracach wykończeniowych na poddaszach. Stosuje się je jako ostatnią wewnętrzą okładzinę ścian i sufitów.

Dzięki dobrej podatności na obróbkę mechaniczną płyta gipsowo-kartonowa w rękach fachowca z firmy "TAFLA wykończenia i remonty" zamieni "lokal mieszkalny" w Twój wymarzony dom. Wszelkie podświetlenia na sufitach, popularne lampki halogenowe w przedpokojach, łazienkach a zwłaszcza oświetlenie punktowe w kuchniach instaluje się najczęściej w konstrukcji z płyty gipsowo-kartonowej.

Również Twoja łazienka zyska na atrakcyjności, kiedy zdecydujesz się na wykonanie zabudowy wanny płytą gipsowo-kartonową, na której później położone będą płytki ceramiczne. Karton-gips jest doskonałym podłożem właśnie pod wszelkiego rodzaju płytki ceramiczne, a specjalny wodoodporny rodzaj płyt g-k (zielony kolor) doskonale radzi sobie w miejscach o podwyższonej wilgotności takich jak łazienka.

Dodatkowe efekty osiągniesz, kiedy pomyślisz o oświetleniu punktowym w łazience. Dostępne obecnie lampki halogenowe i coraz bardziej popularne diody LED doskonale nadają się do łazienki. Z jednej strony zapewniają praktyczne oświetlenie punktowe, np. przestrzeni przy lustrze, z drugiej strony mogą być elementem budującym klimat i atmosferę wnętrza. Dobrze wykonana zabudowa z płyt gipsowo-kartonowych i ciekawie dobrane oświetlenie potrafią optycznie powiększyć lub uatrakcyjnić każdą łazienkę.

Zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych we Wrocławiu i okolicach prowadzimy przez cały rok, a dzięki dobremu rozlokowaniu sklepów z materiałami budowlanymi inwestor (czyli Ty, drogi internauto) ma zapewnioną ciągłość prac i dostępność materiału. To ważny czynnik, kiedy odlicza się czas do przeprowadzki.

Zakres naszych usług zabudowy płytami gipsowo-kartonowymi obejmuje:

  • zabudowę i wykończenie poddaszy
  • budowę ścianek działowych i elementów przepierzenia
  • zabudowę instalacji wentylacyjnej, kanalizacyjnej
  • zabudowy systemów podtynkowych wc
  • wykonywanie sufitów podwieszanych jedno- i wielopoziomowych
  • budowę tzw. kasetonów pod oświetlenie punktowe - sufitowe i ścienne
  • zabudowę przestrzeni pod schodami
  • zabudowę w łazienkach (wanny, półki, itp.)

Autor: TAFLA wykończenia i remonty