Wykończenia wnętrz Wrocław telefon mail do firmy TAFLA wykończenia wnętrz

 

Układanie i montaż paneli podłogowych

Kolor, faktura drewna, łatwość i szybkość montażu w rękach fachowców od układania i montażu paneli, zamienią betonową posadzkę w przytulne wnętrze Twojego domu.

 

NaszE usługi układania i montażu paneli podłogowych we Wrocławiu obejmują:

  • pomiary i doradztwo
  • przygotowanie podłoża - uzupełnianie ubytków, gruntowanie
  • wykonanie podłoża - wykonanie wylewki samopoziomującej
  • układanie folii paroizolacyjnej podłogowej
  • układanie podkładu (według wskazań Klienta - gąbka, korek, filc, eko-panele podkładowe)
  • układanie i montaż paneli podłogowych (docinanie, otwory na instalacje, obejścia drzwi)
  • montaż listew przypodłogowych - z każdego tworzywa
  • montaż listew dylatacyjnych - progowych
  • akrylowanie

Panele na podłogę?

Panele podłogowe to doskonałe rozwiązanie na wykończenie podłogi Twojego mieszkania czy domu. Dostępność wzorów i kolorów zapewnia ciekawe wykończenie według każdego gustu, a przystępna cena pozwala niedużym kosztem wykończyć mieszkanie lub dom we Wrocławiu czy okolicach do zamieszkania.

Panele podłogowe to najczęściej wybierany sposób pokrywania powierzchni podłóg w nowych mieszkaniach i domach. Z jednej strony nie wymagają dużych nakładów finansowych, co przy końcowym etapie remontu lub wykończenia w mieście rozmiaru Wrocławia zawsze jest istotne. Z drugiej strony pozwalają szybko uzyskać gotowe do zamieszkania wnętrza a technologia montażu paneli nie wymaga tyle czasu i bałaganu jak przy układaniu parkietu.

Czy układać tylko podłogę drewnianą?

Przeciwnicy paneli podnoszą argument, że ułożone podłogi drewniane ze względu na naturalne cechy drewna są i będą najlepszym materiałem na pokrycie podłogi. Owszem, trudno przecenić zalety drewna, ale dla dzisiejszego inwestora  liczą się koszty i czas potrzebny na wykonanie montażu. Dlatego tak dużą popularność zyskały właśnie panele, których układanie we Wrocławiu pozwala istotnie skrócić czas remontów. Montaż paneli może się odbywać w zamieszkanych domach i mieszkaniach, pomieszczenie po pomieszczeniu, dzięki czemu ingerencja w życie domowników jest minimalna.

Równie często panele podłogowe są układane we Wrocławiu w mieszkaniach przeznaczonych pod wynajem. Niski koszt inwestycji, łatwość montażu, duża trwałość, odporność na ścieranie i estetyczny wygląd w szerokim wyborze sprawiają, że wrocławianie chętnie zamawiają układanie paneli laminowanych lub deski barlineckiej.

Panele podłogowe wykonane jako tzw. "podłoga pływająca" nie muszą być rozwiązaniem na całe życie. Dlatego w dogodnym dla siebie momencie zdecydujesz o zdjęciu podłogi z paneli (bez kurzu, brudu i odrywania kleju) i ewentualnym zastąpieniu jej parkietem czy innym rodzajem okładziny drewnianej.

Autor: TAFLA wykończenia i remonty