Wykończenia wnętrz Wrocław telefon mail do firmy TAFLA wykończenia wnętrz

 

Zabudowy kominków, montaż i podłączenie

Kominek w salonie? Oczywiście. Dobrze podłączony i ładnie wykończony wniesie wiele ciepła do Twojego domu. Dosłownie.

 Nasze usługi zabudowy i montażu kominków obejmują:

  • doradztwo w zakresie projektu zabudowy
  • wykonanie konstrukcji pod wkład kominkowy
  • podłączenie wkładu kominkowego do czerpni oraz komina
  • wykonanie izolacji termicznej
  • zabudowę kominka, schowek na drewno
  • osadzenie kratek wentylacyjnych
  • wykończenie kominka płytkami, cegłą, kamieniem
  • wykończenie posadzki przy kominku

Wykonujemy także zabudowy bio-kominków, które można bezpiecznie instalować w mieszkaniach w budynkach wielorodzinnych.

Zabudowy kominkowe realizujemy w ramach prac wykończeniowych lub jako osobne projekty, zależnie od Państwa potrzeb. Nasze usługi świadczymy na terenie Wrocławia i najbliższych okolic.

Zabudowy kominków narożnych, prostych i wszelkich innych realizujemy w technologii płyt krzemianowych lub płyt g-k. Wykończenia zewnętrzne zabudowy kominkowej zostaną wykonane dokładnie według Państwa oczekiwań - kamień naturalny, płytki ceramiczne, drewno, gips, inne wskazane materiały.

Wkład kominkowy w Państwa domu będzie skutecznym źródłem ciepła w chłodne dni, oraz oryginalnym elementem wystroju wnętrza. Tak wykończony salon ozdobiony kominkiem zyska dużo uroku. Żywe płomienie ognia wprowadzą przytulną atmosferę. Tę opinię podzielają kolejni nasi Klienci, którzy zdecydowali się na instalację kominka lub nawet bio-kominka: Nasza Pani architekt wnętrz zaproponowała kominek narożny w salonie, niedalego wejścia. Na początku nie byliśmy pewni, czy kominek będzie pasować do salonu z aneksem kuchennym. Nasze wnętrza nie są jakieś wielkie. Dzisiaj wszyscy goście chwalą nas za kominek, i cała rodzina ma mnóstwo radości w zimie. Nawet latem, ładnie ułożone drewno zdobi pokój - uśmiecha się Pani Iwona z Kiełczowa, kiedy ją pytamy o kominek.

Jeżeli są Państwo na etapie wykończenia wnętrza domu czy mieszkania we Wrocławiu lub okolicach, zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.


Autor: TAFLA wykończenia i remonty